Prezident Miloš Zeman by pro zelené aktivisty vytvořil rezervaci bez elektřiny a kanalizace. Řekl to včera jihomoravským zastupitelům při návštěvě krajského úřadu v Brně v reakci na dotaz zastupitele Lubomíra Španěla (SPD-SPO). Španěl se ptal, zda by prezident aktivistům blokujícím stavbu komunikací sebral řidičský průkaz. Zeman bude na návštěvě jižní Moravy tři dny.
Zeman by pro zelené aktivisty vytvořil rezervaci bez energií
30. května 2017 9:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/zeman-by-pro-zelene-aktivisty-vytvoril-rezervaci-bez-energii-2
Zdroj: Ekolist.cz