Kampaň Chceme čisté město varuje před dopady odhozených cigaretových nedopalků na životní prostředí a žádá kuřáky, aby nedopalky neodhazovali na zem. Její součástí byla i distribuce tzv. mobilních popelníků. Za kampaní stojí Magistrát hlavního města Prahy spolu s městskou částí Praha 1.
Neházejte špačky na zem! Praha spustila kampaň Chceme čisté město
30. května 2017 14:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/nehazejte-spacky-na-zem-praha-spustila-kampan-chceme-ciste-mesto
Zdroj: Ekolist.cz