Technologická firma Huawei a pražský dopravní podnik chystají projekt na svoz komunálního odpadu prostřednictvím tramvají. Vyplývá to z memoranda, které včera v Praze podepsali zástupci Huawei, Dopravního podniku hlavního města Prahy, Pražských služeb a ČVUT. Nákladní tramvaje by s odpadem mohly začít jezdit zhruba v roce 2020.
Odpadky v Praze by mohly svážet nákladní tramvaje
31. května 2017 7:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/odpadky-v-praze-by-mohly-svazet-nakladni-tramvaje
Zdroj: Ekolist.cz