Město Praha spouští projekt EkoLogis - Jezdím čistě, kterým chce zahájit dialog s pražskými společnostmi v oblasti dopravy a logistiky. Dlouhodobým cílem projektu je nejen odlehčení pražskému ovzduší, včetně snížení výskytu škodlivých látek, ale také zlepšení životního standardu Pražanů. Podmínkou účasti v projektu je podepsání deklarace, kterou se společnosti veřejně přihlásí k dodržování pravidel ekologické a ohleduplné jízdy. Informuje o tom pražský magistrát.
Praha chce čisté ovzduší. A vyzývá dopravce, aby jezdili ekologicky a ohleduplně
1. června 2017 15:47
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz