Na pozvání českého ministra životního prostředí Richarda Brabce přijel v pátek do Česka ministr životního prostředí Polské republiky Jan Szyszko. Oba ministři na pracovní večeři diskutovali o klíčových otázkách týkajících se česko-polské spolupráce. Mezi hlavní témata patřila zejména kvalita ovzduší s ohledem na kvalitu paliv užívaných pro domácí kotle, dále přeshraniční přenos emisí, budoucí možné rozšiřování dolu Turów v souvislosti s poklesem hladin podzemních vod v česko-polském příhraničí n ... (ZKRÁCENO)
Ministr Brabec se setkal s polským ministrem životního prostředí Janem Szyszkem. Jednali o kvalitě ovzduší či možném rozšiřování dolu Turów
7. dubna 2017 18:17
Politika
Zdroj: MŽP ČR