Majitel největší české kožešinové farmy ve Velkém Ratmírově na Jindřichohradecku David Vojtíšek kritizuje včerejší rozhodnutí poslanců, kteří schválili zákaz kožešinových farem v Česku. Skončit mají v závěru ledna 2019. "Stát ze mě udělá žebráka," řekl Vojtíšek. Normu ještě posoudí Senát, proto se Vojtíšek obrátí na předsedu Senátu Milana Štěcha (ČSSD) a na senátory z ODS a KSČM. Farmu provozuje 25 let, chová tam asi 15.000 norků, veškerou produkci vyváží do USA, Ruska a Asie.
Majitel farmy s norky: Stát ze mě udělá žebráka
8. června 2017 3:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/majitel-farmy-s-norky-stat-ze-me-udela-zebraka
Zdroj: Ekolist.cz