Dvojici kriticky ohrožených rarohů velkých vypustili dnes do volné přírody lesníci v Hradci Králové. S vypouštěním uměle odchovaných rarohů začaly Lesy ČR v polovině 90. let v rámci programu na záchranu ohrožených dravců. Zatím lesníci vypustili do přírody 50 rarohů odchovaných v zajetí. Informovala o tom mluvčí státního podniku Lesy České republiky Eva Jouklová.
Lesníci v Hradci Králové vypustili dva vzácné rarohy velké
9. června 2017 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/lesnici-v-hradci-kralove-vypustili-dva-vzacne-rarohy-velke
Zdroj: Ekolist.cz