Květnové kampaně Do práce na kole se letos v Brně zúčastnilo téměř 1900 lidí, což je o pětinu více než loni. Jsou mezi nimi i ti, kteří chodili pěšky, běhali či jezdili na koloběžce. Počet najetých či nachozených kilometrů vzrostl o 30 procent na 390.000 kilometrů, řekl Martin Gillár z Nadace Partnerství, která je spolupořadatelem celostátní kampaně. Jejím cílem je důraz na šetrnou ekologickou dopravu a také na zdravý životní styl. Poprvé se konala v roce 2011.
Kampaně Do práce na kole se letos v Brně zúčastnilo 1900 lidí
9. června 2017 13:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/kampane-do-prace-na-kole-se-letos-v-brne-zucastnilo-1900-lidi
Zdroj: Ekolist.cz