Samice orlosupa bradatého, která se v ostravské zoologické zahradě vylíhla 1. března a byla svými rodiči úspěšně odchována, byla v minulou sobotu vysazena ve volné přírodě na Korsice. Spolu s dalšími vypuštěnými orlosupy odchovanými v lidské péči může pomoci zachránit mizející korsickou populaci těchto majestátních dravců. Informovala o tom tisková mluvčí Zoo Ostrava Šárka Nováková.
Samice orlosupa ze Zoo Ostrava byl vypuštěn na Korsice, má pomoci obnovit mizející populaci vzácných dravců
10. června 2017 6:47
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz