Skupina 12 států USA a hlavního města Washingtonu pohrozila administrativě amerického prezidenta Donalda Trumpa soudem, pokud by souhlasila s uvolněním přísných ekologických limitů na emise automobilových motorů. V dopise adresovaném federální Agentuře pro ochranu životního prostředí (EPA) to uvádějí ministři spravedlnosti zmíněné skupiny amerických států.
Skupina amerických států hrozí Trumpovi soudem kvůli emisím
12. června 2017 7:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/skupina-americkych-statu-hrozi-trumpovi-soudem-kvuli-emisim
Zdroj: Ekolist.cz