Podpisem Ostravské deklarace, která stanoví priority pro životní prostředí a zdraví v Evropě v následujících letech, včera v Ostravě vyvrcholila šestá ministerská konference Světové zdravotnické organizace (WHO). Deklarace se zaměřuje na sedm oblastí, k prioritním patří například znečištění ovzduší, které je původcem značného množství úmrtí, řekla včera novinářům regionální ředitelka WHO pro Evropu Zsuzsanna Jakabová.
WHO v Ostravě stanovila priority pro životní prostředí a zdraví
16. června 2017 5:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/who-v-ostrave-stanovila-priority-pro-zivotni-prostredi-a-zdravi
Zdroj: Ekolist.cz