Od začátku letošního února se počet vězňů, kteří ve spolupráci s Prahou 2 pracují pro firmu Komwag mimo jiné i jako metaři, zvedl z osmi na 16. Novinářům to dnes řekli ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO), starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) a generální ředitel Vězeňské služby Petr Dohnal. Jeden vězeň zůstal po ukončení trestu ve firmě pracovat, s dalšími Komwag jedná. Počet odsouzených zapojených do projektu by se měl zvyšovat, není však jasné o kolik.
Po čtyřech měsících projektu uklízí Prahu 2 dvojnásobek vězňů
16. června 2017 14:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/po-ctyrech-mesicich-projektu-uklizi-prahu-2-dvojnasobek-veznu
Zdroj: Ekolist.cz