Projekt veřejného sdílení kol, takzvaný bikesharing, pravděpodobně začne v Ostravě fungovat až příští rok na jaře. Město sice původně počítalo s tím, že by vše mohlo být v provozu už na konci prázdnin či počátkem září, ale příprava projektu je náročná. Vzhledem k velikosti zakázky i nutným administrativním povolením pro všechny umísťované stanice s koly proto projekt nabral zpoždění. ČTK to minulý týden řekla náměstkyně primátora Kateřina Šebestová (ANO).
Projekt sdílení kol se v Ostravě posouvá až na příští jaro
17. června 2017 2:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/projekt-sdileni-kol-se-v-ostrave-posouva-az-na-pristi-jaro
Zdroj: Ekolist.cz