V Německu po skandálech s emisemi dieselových aut vznikne nový institut pro jejich měření. Emise bude měřit ve skutečném provozu, a nikoliv jen v laboratorním prostředí. Na tiskové konferenci to včera oznámil ministr dopravy Alexander Dobrindt (CSU).
V Německu vznikne nový institut pro měření automobilových emisí
28. června 2017 2:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-nemecku-vznikne-novy-institut-pro-mereni-automobilovych-emisi
Zdroj: Ekolist.cz