Neznámí pachatelé vypustili v americkém státě Minnesota na svobodu 35.000 norků chovaných na kožešinové farmě. Oznámil to dnes šerif okresu Stearns, který leží severozápadně od Minneapolis. Zvířata nejsou schopna ve volné přírodě přežít.
Kdosi vypustil z americké farmy 35.000 norků, zvířata zřejmě nepřežijí
18. červenece 2017 16:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/kdosi-vypustil-z-americke-farmy-35-000-norku-zvirata-zrejme-nepreziji
Zdroj: Ekolist.cz