Lidé v některých středočeských městech kradou květinovou výzdobu, kterou radnice nechávají v letních měsících instalovat do ulic. S krádežemi se setkali například v Kolíně nebo Mladé Boleslavi. Podle zástupců radnic nezpůsobují krádeže větší škody, i tak se ale na kontrolu výzdoby soustředí strážníci.
Lidé v některých středočeských městech kradou květinovou výzdobu
19. červenece 2017 3:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/lide-v-nekterych-stredoceskych-mestech-kradou-kvetinovou-vyzdobu
Zdroj: Ekolist.cz