Senioři a děti do 18 let by nemuseli od příštího roku platit v Ústí nad Labem poplatek za komunální odpad. Vyplývá to z návrhu vyhlášky, kterou má ČTK k dispozici. Výše poplatku, tedy 500 korun ročně, by se měnit neměla. Vyhláška ale opomíjí ty, kteří sice mají trvalý pobyt v krajském městě, ale dlouhodobě zde nežijí, řekl opoziční zastupitel Martin Krsek (PRO!Ústí).
Ústí chce změnit poplatky za odpad, neplatili by senioři a děti
19. červenece 2017 3:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/usti-chce-zmenit-poplatky-od-odpad-neplatili-by-seniori-a-deti
Zdroj: Ekolist.cz