Karlovarský kraja společnost EKO-KOM, která se zabývá tříděním odpadu, podpoří letos třídění odpadu šesti miliony korun. Část půjde na odpadové nádoby pro obce, část prostředků pak na propagaci třídění ve školách i v domácnostech. ČTK o tom dnes informovala mluvčí krajského úřadu Jana Pavlíková. I přes výrazné zvýšení podílu tříděného odpadu je Karlovarský kraj stále za celostátním průměrem.
Karlovarský kraj a EKO-KOM dají na třídění odpadu šest milionů korun
2. dubna 2010 15:25
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2223723
Zdroj: Ekolist.cz