Čeští zemědělci použili v loni více pesticidů, než rok předtím. Připomíná to portál euractiv.cz., s tím, že podle ministerstva zemědělství […]
Zemědělci používají více pesticidů kvůli restrikcím EU, říká ministerstvo zemědělství
28. červenece 2017 8:47
Voda
Celý článek: http://www.nase-voda.cz/zemedelci-pouzivaji-vice-pesticidu-kvuli-restrikcim-eu-rika-ministerstvo-zemedelstvi/
Zdroj: Naše voda