Rozhodnutí o poskytnutí dotace ve výši 32 milionů korun, která poslouží k odstranění zhruba 7 tisíc tun kalů z lagun Ostramo uložených ve Vratimově, předal dnes (28. 7. 2017) hejtmanovi MSK Ivo Vondrákovi ministr životního prostředí Richard Brabec.
Vratimovské laguny by měly být zlikvidovány v první polovině příštího roku. MŽP na jejich odstranění uvolní 32 milionů
28. červenece 2017 10:48
Politika
Zdroj: MŽP ČR