Už pět let po sobě přijíždí na Šumavu stále více návštěvníků. Trend potvrzuje také letošních prvních sedm měsíců. Návštěvnická a informační centra očekávají, že návštěvnost letos meziročně vzroste zhruba o 20 procent, řekl ČTK mluvčí Národního parku Šumava (NPŠ) Jan Dvořák.
Počet návštěvníků Šumavy se zvyšuje pět let po sobě, letos také
2. srpna 2017 4:38
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pocet-navstevniku-sumavy-se-zvysuje-pet-let-po-sobe-letos-take
Zdroj: Ekolist.cz