Německé kancléřství v Berlíně dnes nad ránem nasvítili aktivisté z hnutí Greenpeace, informovala agentura DPA. Ochránci životního prostředí tak protestovali proti středeční dohodě vlády s domácími automobilkami. Ty souhlasily s úpravami softwaru u pěti milionů dieselů, podle kritiků je to ale málo.
Greenpeace na protest kvůli dieselům nasvítila úřad Merkelové
3. srpna 2017 9:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/greenpeace-na-protest-kvuli-dieselum-nasvitila-urad-merkelove
Zdroj: Ekolist.cz