Na sídlištích dnes bydlí skoro 40 % obyvatel Prahy a spojují je obdobné problémy - zanedbaná zeleň, nedostatek občanského vybavení a tlak na další zástavbu. Hlavní město se proto rozhodlo k pilotnímu projektu zaměřenému na revitalizaci jednoho ze sídlišť. Vybrán byl vnitroblok Vybíralova na Černém Mostě. Informuje o tom pražský magistrát.
Praha se pustí do revitalizace sídlištního vnitrobloku na Černém Mostě
4. srpna 2017 2:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/praha-se-pusti-do-revitalizace-sidlistniho-vnitrobloku-na-cernem-moste
Zdroj: Ekolist.cz