Výstavou nazvanou ,,15 let od povodně" si hlavní město připomíná ničivé záplavy, které Prahu a jiná místa Česka zasáhly, a které zcela změnily pohled na způsoby ochrany před velkou vodou. Na dvaceti panelech umístěných v parku Kampa si lidé mohou prohlédnout dobové velkoformátové fotografie a zavzpomínat na dobu, kdy se metropole bránit přírodním katastrofám podobného rozsahu teprve učila. Informuje o tom pražský magistrát.
Před patnácti lety se Prahou prohnala velká voda. Až do konce září ji na Kampě připomíná výstava
11. srpna 2017 16:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz