Začalo to před třemi roky jedním opatrným pokusem. Letos už je v Jihlavě jedenáct míst, kde magistrát provedl tzv. přímý výsev letniček. Od jara do podzimu mohou lidé sledovat úžasné proměny ,,paloučků" plných barev, vůní a života. Informuje o tom Radek Tulis z jihlavského magistrátu.
V ulicích Jihlavy roste luční kvítí. Schválně
14. srpna 2017 2:17
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz