Změní pokročilá technologie v podobě superbezpečných samořídících elektromobilů tvář našich měst? Pokud se současné vize technooptimistů naplní, pak nepochybně ano. Ale k lepšímu to nejspíš nebude. Alespoň to tvrdí kanadský novinář Eric Reguly, který se na populární fenomén inteligentní přepravy osob podíval z trochu jiného úhlu. O tématu informuje TreeHugger.
Sdílená elektromobilita je noční můrou dopravních odborníků: do měst přinesou jen větší zácpy
15. srpna 2017 4:47
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz