]]>
Podle statistik pražského dopravního podniku počet černých pasažérů v hlavním městě trvale roste. Praha proto na konci srpna spustila kampaň "Normální je zaplatit!". Má snížit počet neplatících cestujících, zároveň se zaměří i na poctivé cestující, kteří od revizorů za odměnu dostanou placku. Radní pro dopravu Petr Dolínek chce prosadit, aby se polepšeným černým pasažérům snížila pokuta na polovinu, pokud si koupí roční předplatné. Informoval o tom pražský magistrát.
Praha zvažuje, že polepšeným černým pasažérům odpustí půlku pokuty
6. září 2017 14:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/praha-zvazuje-ze-polepsenym-cernym-pasazerum-odpusti-pulku-pokuty
Zdroj: Ekolist.cz