]]>
Nejlepší sezonu za poslední tři roky zažívají letos houbaři v jihočeských lesích. První houby začaly růst ve větší míře v červnu a jejich výskyt bez větší přestávky plynule pokračuje i v polovině září. Podle mykologů se navíc teprve blíží podzimní část sezony, kdy v lese rostou další druhy. Momentálně se i hojně vyskytují veřejností oblíbené hřiby. Informovala o tom mykoložka Libuše Kotilová, která v těchto dnech zajišťuje výstavu hub v Třeboni na Jindřichohradecku.
Houbaři na jihu Čech zažívají nejlepší sezonu za poslední tři roky
14. září 2017 14:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/houbari-na-jihu-cech-zazivaji-nejlepsi-sezonu-za-posledni-3-roky
Zdroj: Ekolist.cz