]]>
Více míst, kde se příroda rozvíjí bez zásahu člověka, chce v Česku prosadit Hnutí Duha. Začít by se podle zástupců hnutí mohlo na území vojenských lesů. Na konci září o tom rozhodne ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Na podporu divočiny vznikla petice, kterou podepsalo přes 11.000 lidí.
Hnutí Duha chce více divoké přírody, snadno by to šlo ve vojenských lesích
28. září 2017 20:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/hnuti-duha-chce-vice-divoke-prirody-treba-ve-vojenskych-lesich
Zdroj: Ekolist.cz