]]>
V centru Prahy začnou svážet tříděný odpad od podnikatelů a živnostníků menší nízkoemisní vozy. Odpad budou vozy svážet denně a podnikatelé si odvoz mohou objednat přes aplikaci. Novinářům to dnes řekli náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD) a místostarosta Prahy 1 Richard Bureš (ODS). Pilotní provoz má začít v dubnu 2018. Náklady jsou předpokládány 49,9 milionu korun a většinu peněz chtějí město a radnice Prahy 1 získat z evropských fondů.
Tříděný odpad podnikatelů v centru Prahy budou svážet nízkoemisní vozy
5. října 2017 15:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/trideny-odpad-podnikatelu-v-centru-prahy-budou-svazet-nizkoemisni-vozy
Zdroj: Ekolist.cz