]]>
Vláda Spojených států odstoupí od opatření dřívějšího prezidenta Baracka Obamy, které mělo regulovat emise skleníkových plynů vypouštěných z elektráren. Oznámil to včera šéf Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) Scott Pruitt. Příslušné opatření podepíše v úterý. Republikánský nástupce demokrata Obamy Donald Trump už v březnu exekutivním nařízením vyzval k prověření a případnému zrušení ekologického plánu svého předchůdce.
USA odstoupí od Obamova ekologického opatření pro elektrárny
10. října 2017 8:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/usa-odstoupi-od-obamova-ekologickeho-opatreni-pro-elektrarny
Zdroj: Ekolist.cz