Obal je zajímavý, připomíná prostředí filmu Sin City. Samozřejmě kniha není o filmu, ale o architektuře a vytvořena byla v mírumilovné Kodani. Vytvořil ji dánský ateliér B.I.G. při příležitosti výstavy Yes is more v dánském Centru architektury, která se konala mezi 21. únorem a 31. květnem 2009. Koho nezaujme na první pohled obal, vidí to černobíle. Doslovně.
Recenze knihy Yes is more
13. dubna 2010 12:45
Obec, město
Zdroj: EARCH.CZ