Mesto Prešov rozhodne nesúhlasí s projektom 20-násobného rozšírenia kapacity spaľovne nebezpečného odpadu, ktorý plánuje na Jilemnického ulici realizovať spoločnosť Fecupral. Primátor Pavel Hagyari dnes pred novinármi vyhlásil, že v procese posudzovania tohto zámeru dala radnica negatívne stanovisko už v minulom roku a rovnaké odošle aj v nasledujúcich dňoch.
Prešov: Mesto dá znovu negatívne stanovisko k rozšíreniu spaľovne
15. dubna 2010 11:05
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2225254
Zdroj: Ekolist.cz