Zemědělský podnik AgroKrůt plánuje v Bratčicích na Brněnsku postavit bioplynovou stanici. Stavba zařízení s výkonem 526 kilowatt by měla začít v srpnu letošního roku, v provozu má být do konce roku 2011, zjistila ČTK z oznámení investora úřadům pro posouzení jejího vlivu na životní prostředí.
Zemědělci chtějí v Bratčicích postavit bioplynovou stanici
25. dubna 2010 19:45
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2226478
Zdroj: Ekolist.cz