Na posledních několik dní před volbami nasadila Strana zelených do vysílání ČT nový spot s názvem "Nebojte se!", ve kterém vystupují osobnosti společenského a kulturního života - spisovatelé Michal Viewegh a Irena Obermannová, herci Petr Vacek a Tomáš Hanák, zpěvačka Lenka Dusilová a další. Navazuje tak na původní spot, ve kterém naopak vystupovali příznivci Strany zelených, kteří se přihlásili přes Facebook.
"NEBOJTE SE!" - Zelení nasazují nový spot do televizního vysílání
21. května 2010 14:45
Politika
Celý článek: http://www.zeleni.cz/media/aktuality/nebojte-se-zeleni-nasazuji-novy-spot-do-televizniho-vysilani/
Zdroj: Zeleni.cz