Vážení kolegové, dovolte mi abych jménem vedení politické strany TOP 09 i jménem svým poděkoval všem, kteří v právě proběhlých volbách do Poslanecké sněmovny podpořili svým hlasem TOP 09 a přispěli tak k dobrému výsledku a současně také k tomu, že po dlouhé době budou mít lesníci v Poslanecké sněmovně svého zástupce. .
TOP 09 děkuje lesníkům za přízeň ve volbách
1. června 2010 18:25
Les
Celý článek: http://www.silvarium.cz/content/view/18285/
Zdroj: Silvarium.cz