Vláda v pondělí projedná proces zahlazování následků hornické činnosti a zajištění finančních prostředků pro státní podniky Diamo a Palivový kombinát Ústí, které zahlazování zabezpečují. Na konci loňského roku vláda souhlasila, že tyto podniky získají z privatizačního fondu jednu miliardu korun.
Vláda v pondělí projedná zahlazování následků hornické činnosti
11. června 2010 15:45
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2233782
Zdroj: Ekolist.cz