Životní prostředíVětšina unijních ministrů životního prostředí v pátek (11. června) hlasovala pro výraznější snížení emisí oxidu uhličitého. Italská zástupkyně ale návrh podpořit odmítla.
Ministři životního prostředí jednali o 30% snížení emisí CO2
15. června 2010 14:05
Klimatická změna
Celý článek: http://www.euractiv.cz/zivotni-prostredi/clanek/ministri-zivotniho-prostredi-jednali-o-30-snizeni-emisi-co2-007621
Zdroj: EurActiv - Životní prostředí