Používání jízdního kola jako dopravního prostředku není určeno jen pro chudé. Jde totiž o jednoduchý a rychlý dopravní prostředek vhodný také pro bohaté lidi. To je základní poselství, které zaznělo v pátek v dánské metropoli Kodani z 16. ročníku konference Velo City, mezinárodního setkání expertů na rozvoj městské cyklistiky.
Konference o městském cyklismu: bicykl není jen pro chudé
26. června 2010 10:25
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2235410
Zdroj: Ekolist.cz