Angela Merkelová, Pan Ki-mun a Barack Obama se dnes na Staroměstském náměstí připojili ke kampani 350. "There is no plan B," prohlásili, byť jen v podobě komiksové bubliny, která se vznášela nad papírovými maskami amerického prezidenta a dalších světových politiků. Happening ke dni klimatické akce chtěl přesvědčit obyvatele a návštěvníky hlavního města, aby po českých politicích požadovali silný závazek na nadcházející konferenci OSN v Kodani.
Češi posílají premiérovi pohlednici, aby podpořil silnou dohodu o klimatu
24. října 2009 7:00
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2202958
Zdroj: Ekolist.cz