Rakouská organizace odpůrců jaderné energie Global 2000 dnes podala Evropské komisi (EK) stížnost na Slovensko kvůli dostavbě jaderné elektrárny v Mochovcích. Podle aktivistů slovenská vláda několikrát porušila právo a pravidla evropského společenství. Sdružení to uvedlo na svých stránkách. Podle vídeňské radní pro životní prostředí si chce na budování Mochovců u EK brzy stěžovat i Vídeň. Napsala to agentura APA.
Odpůrci jaderné energie si u EK stěžují na dostavbu Mochovců
27. října 2009 17:00
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2203322
Zdroj: Ekolist.cz