Vláda dnes odložila jednání o návrhu Národního akčního plánu (NAP) pro energii z obnovitelných zdrojů, který počítá s pokrytím více než 13 procent české spotřeby energie do roku 2020 obnovitelnými zdroji. ČTK to řekl mluvčí vlády Martin Kupka s tím, že vláda o návrhu ještě bude jednat s ministrem průmyslu a obchodu. Ekologická hnutí v ČR návrh považují za nekonkrétní a řadu jeho bodů kritizují.
Vláda odložila jednání o národním plánu o obnovitelných zdrojích
11. srpna 2010 9:05
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2241747
Zdroj: Ekolist.cz