Dva orly kráľovské sa v Dolnom Rakúsku stali obeťou vnadidla so zakázaným pesticídom. Informovali o tom dnes Svetový fond na ochranu prírody (WWF), organizácia Birdlife a dolnorakúsky poľovnícky zväz.
Rakúsko: Dva orly kráľovské otrávili návnadou so zakázaným pesticídom
3. září 2010 16:45
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2256513
Zdroj: Ekolist.cz