My, níže podepsaní, jsme malinko nervózní z úvodu vládnutí naší (jako opravdu naší, všichni jsme ji volili, a někteří jsme členy koaliční politické strany) koalice v otázkách životního prostředí a ochrany klimatu. Proto jsme si dovolili napsat krátký dopis panu premiérovi. Protože co se zanedbá na začátku, později už se prakticky nedá dohonit...
Hruška, Marek, Moldan, Niedermayer: Pane premiére, vyveďte nás z dnešního environmentálního marazmu
6. ledna 2022 14:30
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz