BMW Group v rámci svých ambiciózních aktivit v oblasti udržitelnosti pokračuje ve snižování emisí CO2 ve své dodavatelské síti. K tomu zásadně přispívá ocel vyráběná s využitím zemního plynu, vodíku a zelené energie namísto fosilních zdrojů, jako je uhlí. BMW Group nyní podepsala dohodu se společností Salzgitter AG o dodávkách nízkouhlíkové oceli. Tato ocel se […]
The post BMW Group ve svých evropských továrnách zvyšuje použití nízkouhlíkové oceli appeared first on Zajímej.se.
BMW Group ve svých evropských továrnách zvyšuje použití nízkouhlíkové oceli
8. února 2022 14:15
Vzdělání
Celý článek: https://zajimej.se/bmw-group-ve-svych-evropskych-tovarnach-zvysuje-pouziti-nizkouhlikove-oceli/
Zdroj: Zajímej.se