Německá vláda se podle tamních médií shodla na klíčových bodech systému, dle kterého by se měly rozdělovat náklady na emise spojené s vytápěním domů mezi jejich majitele a nájemce, kteří je obývají.
V Německu pokročila jednání o rozdělení nákladů na emise z vytápění mezi nájemce a majitele nemovitostí
17. února 2022 13:45
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz