Evropa byla v únoru už třetí měsíc po sobě největším dovozcem zkapalněného zemního plynu (LNG) ze Spojených států. Na jeho vývozu se podílela téměř třemi čtvrtinami. Vyplývá to z předběžných údajů společnosti Refinitiv o sledování plavidel, o kterých informovala agentura Reuters.
Evropa byla v únoru již třetí měsíc největší destinací pro americký LNG
2. března 2022 11:15
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/plyn/evropa-byla-v-unoru-jiz-treti-mesic-nejvetsi-destinaci-pro-americky-lng
Zdroj: OEnergetice.cz