Německý ministr hospodářství Robert Habeck dnes vyzval Organizaci zemí vyvážejících ropu (OPEC) ke zvýšení těžby. Během návštěvy Spojených arabských emirátů rovněž prohlásil, že země z oblasti Perského zálivu by se neměly snažit vydělávat na sankcích, které západní země uvalily na Rusko kvůli jeho útoku na Ukrajinu. „Nežádám je, aby se k sankcím připojily.
Německý ministr hospodářství vyzval OPEC ke zvýšení těžby
21. března 2022 19:46
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz