Lidé z Poděbrad si budou moci obstarat dřevo samotěžbou v městském lese Bažantnice. Po městském lese Obora je to druhé místo, kde si mohou lidé vytěžit polomy, nasbírat uschlé stromy a soušky. Cenu samotěžby 10 korun na metr krychlový schválili ve středu radní města. Město chce ze zdevastovaného lesa vytvořit přístupný městský les, sdělil starosta Jaroslav Červinka (STAN).
Lidé v Poděbradech pomohou samotěžbou vyčistit zdevastovaný městský les
28. března 2022 1:30
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/lide-v-podebradech-pomohou-samotezbou-vycistit-zdevastovany-mestsky-les
Zdroj: Ekolist.cz