Příslušníci velmi početné generace poválečného baby boomu, kteří se narodili v letech 1946 až 1964, jsou největšími znečišťovateli životního prostředí na světě. Takzvaní baby boomers mají také největší uhlíkovou stopu ze všech generací. Tvrdí to studie, o které informoval list The Times.
Studie: Generace poválečného baby boomu je největším znečišťovatelem planety
29. března 2022 12:30
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz